Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

19. Niedziela zwykła, 7.08.2022r.

• W tą niedzielę o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla ks. Pawła, który po 9 latach posługi wikariuszowskiej w naszej parafii, decyzją naszego arcybiskupa został przeniesiony do Parafii św. Jadwigi w Krakowie - Krowodrzy. Będzie tam pełnił posługę wikariusza, kontynuując pracę w szpitalu, jako lekarz. Życzymy Mu zdrowia, radości i wszelkiego błog. Boże w nowej parafii.

• W poniedziałek - wspomnienie św. Dominika, prezbitera.

• We wtorek - wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

• W środę - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

• W czwartek - wspomnienie św. Klary, dziewicy

• W sobotę - święto NMP Kalwaryjskiej.

 

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Maria Piórecka, lat 83. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: "Wieczny odpoczynek...".