4. Niedziela Wielkanocna, 8.05.2022r.

• W tą niedzielę na Mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 odbędą się w naszej parafii I Komunie Św. dzieci z klas III.

• W poniedziałek - uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji.

• Ze względu na długi weekend majowy spotkanie Młodych Duchem odbędzie się w poniedziałek, 9 maja o godz. 19.00 w salce na plebanii.

• W piątek po Mszy św. wieczornej odbędzie się próba dzieci z klas 4 przed Rocznicę I Komunii Św.

• W sobotę - święto św. Macieja, apostoła; od godz. 9.00 do 10.00 - spowiedź św. przed Rocznicą Pierwszej Komunii św.

• W przyszła niedzielę na dodatkowej Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się Rocznica I Komunii Św. dla dzieci z klas IV.

• Dzieci Pierwszokomunijne zapraszamy w najbliższym tygodniu w strojach komunijnych na Msze św. o godz. 18.00, w ramach tzw, Białego Tygodnia.

• Młodzież przygotowującą się do bierzmowania prosimy o udział w nabożeństwach majowych. Obecność prosimy potwierdzać podpisem księdza.

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe, szczególnie dzieci. Są one odprawiane przez cały maj o godz. 17.30.

• Bardzo prosimy rodziców stojących z dziećmi na Mszy św. poza kościołem, o przypilnowanie dzieci, aby nie wyrzucały kamyków z pasa przy tujach na drogę prowadzącą do cmentarza, tym bardziej, że pas ten jest polewany środkami chwastobójczymi i może to być szkodliwe dla zdrowia dzieci. Po każdej niedzieli trzeba te kamyki z powrotem usuwać.