Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

3. Niedziela Wielkanocna, 1.05.2022r.

• We wtorek – uroczystość NMP. Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym.

• W środę - wspomnienie św. Floriana, męczennika.

• W czwartek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera oraz pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 – Godzina święta przed pierwszym piątkiem miesiąca. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek - święto świętych apostołów Filipa i Jakuba. Jest to też pierwszy piątek miesiąca, od godz. 17.30 - spowiedź św. pierwszopiątkowa; po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie odbędzie się kolejny Wieczór Uwielbienia, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.

• W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę od godz. 9.00 do 10.30 odbędzie się spowiedź św. dla dzieci Pierwszokomunijnych.

• W sobotę też od godz. 10.00 wyjazd do chorych z Panem Jezusem. Chętnych prosimy zapisywać w zakrystii.

• W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 odbędą się w naszej parafii I Komunie Św. dzieci z klas III. Parafian nie związanych z tą uroczystością prosimy o udział w Mszach św. o innej godzinie.

• Ze względu na długi weekend majowy spotkanie Młodych Duchem odbędzie się w poniedziałek, 9 maja o godz. 19.00 w salce na plebanii.

• Młodzież przygotowującą się do bierzmowania prosimy o udział w nabożeństwach majowych. Obecność prosimy potwierdzać podpisem księdza.

• Ze względu na kończącą się pandemię coronavirusa bardzo prosimy, abyśmy powrócili do tradycyjnego w Polsce przyjmowania Komunii Św. do ust.