5. Niedziela Zwykła, 6.02.2022r.

• Dzisiaj wypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie na plebani Młodych Duchem, młodzież pracującą uczącą się i studiującą oraz grupę animującą Wieczór Uwielbienia.

• W środę obchodzi swoje Imieniny Siostra Apolonia, nasza zakrystianka. Z tej okazji życzymy jej zdrowia, wielu radości, życzliwości parafian oraz wszelkich łask Bożych na każdy dzień w życiu osobistym i zakonnym. Szczęść Boże!

• W czwartek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

• Spotkanie ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00. w salce na plebanii.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności Wanda Setlik, lat 88. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.