Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 

2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 2.01.2022r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie Młodych Duchem.

• W czwartek – uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Składka będzie przeznaczona na misje. Po Mszach św. będzie błogosławienie kredy, kadzidła i mirry.

• W czwartek też wypada pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, pierwszy miesiąca – od godz. 17.30 spowiedź św. pierwszopiątkowa.

• W pierwszy piątek zachęcamy młodzież bierzmowaną do skorzystania z sakramentu pokuty oraz uczestnictwa we Mszy św. wieczornej, po której odbędzie się kolejny wieczór uwielbienia. Serdecznie zapraszamy!

• Nasza parafia została zaproszona na 7 stycznia (piątek), na godz. 17.00 do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach (stara kaplica) na Mszę św. i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, transmitowane przez Telewizję Kraków. Mszę św. odprawi i wygłosi kazanie oraz poprowadzi nabożeństwo nasz wikariusz ks. Piotr Pilch.

• Zbiórka ministrantów będzie w sobotę, 8 stycznia o godz. 19.00, w salce na plebanii.

• Jak już informowaliśmy, ze względu na pandemię, nie będzie w tym roku kolędy w tradycyjnej formie. Natomiast od jutra zapraszamy na Msze św. kolędowe, odprawiane o godz. 18.00, w intencji mieszkańców wyznaczonych ulic i ich zmarłych. Wykaz ulic znajduje się na naszej parafialnej stronie internetowej i w gablocie przed kościołem. Można przyjść z mieszkańcami innych ulic.

 

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Jerzy Wojciechowski lat 64 oraz śp. Kazimierz Pirowski lat 90. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.