Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 21.11.2021r.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych, wypominanych w naszym kościele.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

• W poniedziałek 22 listopada, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla wszystkich klas 7 przygotowujących się do bierzmowania.

• W środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung – Lac, prezbitera i Towarzyszy.

• W czwartek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

• Zbiórka ministrantów i lektorów oraz kandydatów odbędzie się w sobotę o godz. 10.00, w salce na plebanii.

• Przyszła niedziela, to już pierwsza niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego. Na Mszy św. o godz. 10.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci.

• Od przyszłej niedzieli Siostry zakonne pracujące w naszej parafii będą rozprowadzać poświęcone opłatki na stół wigilijny oraz kartki świąteczne.

• W poniedziałek 29 listopada, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla wszystkich klas 8 przygotowujących się do bierzmowania.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Barbara Krasny, lat 72. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.