Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

27. Niedziela Zwykła, 10.10.2021r.

• W tą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszki na stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin, w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”. Puszka znajduje się przy głównym wyjściu z kościoła.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie młodzieży uczącej się, pracującej i studiującej. Serdecznie zapraszamy!

• Dzieci zapraszamy w niedziele na Mszę św. o godz. 10.00.

• Zapraszamy też wszystkich do wspólnego odmawiania Różańca. Nabożeństwo Różańcowe odprawiane jest w naszym kościele przez cały październik o godz. 17.30.

• W środę – wspomnienie bł Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

• W piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

• W sobotę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

• W dniach 9 i 10 października mają miejsce w Rzymie uroczystości związane z otwarciem XVI Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, pod hasłem: „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. Nasz arcybiskup zaprasza na Mszę św. do katedry wawelskiej w przyszłą niedzielę na godz. 10.00, inaugurującą etap diecezjalny synodu.