Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

27. Niedziela Zwykła, 3.10.2021r.

• W tą niedzielę, zgodnie z tradycją, obchodzimy święto patronalne naszej parafii, czyli odpust parafialny. Suma odpustowa w intencji wszystkich parafian zostanie odprawiona o godz. 11.30. Będący w stanie łaski uświęcającej mogą dostąpić odpustu zupełnego.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; o godz. 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie grupy „Młodzi Duchem”. Serdecznie zapraszamy tych, którzy do tej grupy jeszcze nie należą.

• We wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

• W czwartek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W sobotę – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

• W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin, w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

• W przyszłą też niedzielę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie młodzieży uczącej się, pracującej i studiującej. Serdecznie zapraszamy.

• Dzieci zapraszamy w niedziele na Mszę św. o godz. 10.00.

• Zapraszamy też wszystkich do wspólnego odmawiania Różańca. Nabożeństwo Różańcowe odprawiane jest w naszym kościele przez cały październik o godz. 17.30.

• Zakończyły się zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. W piątek młodzież otrzymała indeksy w których przez podpis księdza mają poświadczać swoją obecność na Mszy św. niedzielnej oraz na nabożeństwach - w październiku na nabożeństwach Różańcowych.

• Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola nr 23 prosi o wsparcie mieszkańców Skotnik w głosowaniu na projekt „Aktywni na plus”, który bierze udział w konkursie projektów w ramach budżetu obywatelskiego dzielnicy 8. Głosować można przez stronę Internetową budżetu obywatelskiego lub w placówce szkoły od godz. 9.00 do 16.00. Więcej informacji można znaleźć na plakacie w gablocie przed kościołem.

 

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Jarosław Kleszcz, lat 61. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.