Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

23. Niedziela Zwykła, 5.09.2021r.

• W środę – święto Narodzenia NMP.

• Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 10.00, w salce na plebani. Zapraszamy kandydatów na ministrantów z klas czwartych.

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się przed kościołem kwesta Stowarzyszenia „Dobrosław” na rzecz małej Karolinki, cierpiącej na ciężkie zaburzenia neurologiczne tzw. Zespół Retta.

• Dzieci zapraszamy w niedziele na Mszę św. o godz. 10.00.

• Spotkania dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędą się: 13 września – dla klas 7 oraz 14 września - dla klas 8, po Mszach św. wieczornych.. Uczniowie klas 8 proszeni są o zabranie indeksów z praktykami religijnymi.

• Informujemy, że decyzją Matki Generalnej naszych Sióstr zakonnych, od września tego roku na placówce zakonnej w naszej parafii będą pracować trzy nowe Siostry: Siostra Rut – przełożona Domu Zakonnego i katechetka w szkole, Siostra Leticja i Siostra Sawia. Natomiast odeszły na inne placówki Siostra Michaela i Siostra Waleria. Odchodzącym Siostrom serdecznie dziękujemy za ofiarną pracę, a przychodzącym życzymy owocnej pracy i radosnego pobytu na placówce w Skotnikach.

• Przypominamy, że jest już księga intencji na 2022 r. i w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11.30 będzie Msza św. zbiorowa, na którą można będzie zamawiać więcej intencji.

 

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Józef Piórecki, lat 66. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.