Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Wielkanoc, 4.04.2021r.

 Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do chrześcijańskiego przeżycia tych Świąt w naszej wspólnocie parafialnej, a szczególnie Siostrze Apoloni za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, za świąteczne przystrojenie kościoła i czuwanie przy Ciemnicy i Grobie; Siostrze Alinie i za prowadzenie śpiewu; Panu Kazimierzowi Serwatce za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego; Paniom Halinie i Jadwidze za sprzątanie kościoła; ministrantom i lektorom za piękne asysty; składającym życzenia kapłanom we Wielki Czwartek, prowadzącym Drogę Krzyżową we Wielki Piątek; niosącym baldachim na procesji i wszystkim parafianom za udział w Triduum Paschalnym i procesji rezurekcyjnej. Niech Bóg wynagrodzi swymi łaskami każdy trud.

 Dzisiaj o godz. 13.00 – dodatkowa Msza św.

 Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. jak w niedzielę z dodatkową Mszą św. o godz. 13.00 Składka będzie przeznaczona na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

 Z racji oktawy Wielkanocy, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 

Z okazji tych Świąt wszystkim życzymy:

Niech zmartwychwstały Chrystus pomaga w przezwyciężaniu słabości, strachu, pokus i wszelkiego zła. Niech otwiera na działanie Ducha Świętego, abyśmy podążając śladami naszego Pana, stale doświadczali nadziei, duchowego pokoju i radości.