5. Niedziela Zwykła, 7.02.2021r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W środę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

• Msza św. z poświęceniem książeczek i łańcuszków dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców odbędzie się 14 lutego o godz. 10.00 dla klasy 3a oraz o godz. 11.30 dla klasy 3b. Klasa 3c będzie miała Mszę św. 21 lutego o godz. 10.00. Po Mszy św. będzie spotkanie w kościele i rozdanie książeczek i łańcuszków.

• Komisariat Policji V w Krakowie apeluje do zachowania czujności, szczególnie przez osoby starsze, w związku ze wzrostem w ostatnim czasie aktywności przestępców, oszukujących metodą „na wnuczka”, „na legendę”, policjanta czy funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego. Oszust telefonuje i podszywa się pod wnuczka lub innego krewnego, policjanta czy funkcjonariusza służb i prosi o pilne wsparcie finansowe, spowodowane nagłą sytuacją. Nigdy nie należy przekazywać pieniędzy osobom, których nie znamy, zanim nie sprawdzimy i nie potwierdzimy, że są to nasi bliscy. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń, Policja prosi o natychmiastowe powiadomienie, dzwoniąc pod numer 112.

• Przy tej okazji informujemy, że nasza parafia nigdy nie upoważniała i nie upoważnia nikogo do zbierania jakikolwiek ofiar na rzecz Kościoła czy osób potrzebujących.