Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 

2. Niedziela Zwykła, 17.01.2021r.

• We wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

• W czwartek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

• W przyszłą niedzielę, po Mszach św., będą zbierane do puszki ofiary na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Chorwacji.

• Zakończyliśmy Msze św. kolędowe. Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w nich, wspólną modlitwę, rozważanie słowa Bożego i złożone ofiary. Dziękujemy też za ofiary, przekazane na konto parafialne. Zgodnie z dekretem naszego arcybiskupa część z ofiar jest przeznaczona na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Makowie Podhalańskim, Domu Księży Chorych w Swoszowicach, na Fundusz Bratniej Pomocy Kapłańskiej, utrzymanie UPJPII, Seminarium Duchownego oraz na wsparcie misji.