Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim, 3.01.2021r,

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Jak już informowaliśmy, ze względu na pandemię, nie będzie w tym roku kolędy w tradycyjnej formie. Natomiast od jutra zapraszamy na Msze św. kolędowe, odprawiane o godz. 18.00, w intencji mieszkańców wyznaczonych ulic. Wykaz ulic znajduje się na naszej parafialnej stronie internetowej i w gablocie przed kościołem. Można przyjść z mieszkańcami innych ulic.

• W środę – uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym, z dodatkową Mszą św. o godz. 12.30. Składka będzie przeznaczona na misje. Po Mszach św. będzie błogosławienie kredy, kadzidła i mirry.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta, prowadzona przez Grupę Modlitewną. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.