Święto Chrztu Pańskiego, 12.01.2020r.

• Dzisiaj na Mszy św. o 10.00 będzie poświęcenie książeczek dla dzieci komunijnych, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców.

• Dzisiaj też o godz. 16.30 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej, Róż Różańcowych, Grupy Modlitewnej oraz Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy.

• W najbliższą środę na godz. 20.00 zapraszamy do salki na plebani wszystkich, którzy chcą się włączyć w organizację wieczoru uwielbienia w naszej parafii. Najbliższy taki wieczór będzie w pierwszy piątek lutego.

• W piątek – wspomnienie św. Antoniego, opata.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• W przyszłą też niedzielę nasza schola parafialna zaprasza do kościoła na godz. 17.00 na wspólne kolędowanie.

• W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan.

• Zapraszamy na pielgrzymkę do Pragi w dniach 6 i 7 czerwca. W planie zwiedzanie katedry św. Wita, Hradczany oraz rejs statkiem po Wełtawie i wiele innych atrakcji. Informacje można uzyskać u ks. Piotra. Zapisy w przyszłą niedzielę, 19 stycznia, w zakrystii.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Barbara Trybuś, lat 78. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.