33. Niedziela Zwykła, 17.11.2019r.

• W tą niedzielę, harcerze ze Szczepu „Ruczaj”, będą po Mszach św. przed kościołem sprzedawać ciasto domowego wypieku. Dochód ze sprzedaży pragną przeznaczyć na zakup materiałów harcerskich i dofinansowanie obozów zimowych.

• Po Mszy św. przy głównym wyjściu z kościoła można do puszki złożyć ofiarę dla ubogich, w związku z przeżywanym dzisiaj Trzecim Światowym Dniem Ubogich.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych, a po Mszy św. wieczornej – spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• W poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

• We wtorek – wspomnienie św. Salomei, zakonnicy.

• W środę – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.

• W czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP.

• W piątek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę o godz. 11.00 odbędzie się zbiórka lektorów, ministrantów i kandydatów.

• W przyszłą niedzielę – uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego.