31. Niedziela Zwykła, 3.11.2019r.

• Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Dzisiaj też o godz. 17.30 – wypominki za zmarłych.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa; o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie grupy „Młodzi Duchem”.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę Modlitewną.

• W piątek o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; o godz. 11.00 – zbiórka ministrantów i lektorów.

• Bardzo prosimy nie obłamywać do dekoracji grobu gałązek z rosnących przy kolumbarium cisów. Prowadzi to do ich oszpecenia i uschnięcia, gdyż wyłamane gałązki nie odrastają.

• Klub Rodziców Skotniki serdecznie dziękuje wszystkim parafianom, którzy oddali swój głos w budżecie obywatelskim na projekt "Rozwijamy talenty dzieci oraz integrujemy rodziny ze Skotnik". Uzyskaliśmy 2778 punktów, co stawia nas w czołówce projektów w skali Krakowa i wygraliśmy budżet obywatelski w wysokości 134,5 tys. zł dla Domu Kultury Skotniki. Budżet będzie przeznaczony na bezpłatne zajęcia edukacyjne dla dzieci oraz imprezy kulturalne przez Centrum Kultury Podgórza filia Klub Skotniki.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Halina Jurgała, Ryszard Krasny i Wiesław Wcisło. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.