27. Niedziela Zwykła, 6.10.2019r.

• W tą niedzielę, zgodnie z tradycją, obchodzimy święto patronalne naszej parafii, czyli odpust parafialny. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi ks. kanonik Stanisław Sudoł, proboszcz Parafii Najświętszego Salwatora w Krakowie. Będący w stanie łaski uświęcającej mogą dostąpić odpustu zupełnego.

• W poniedziałek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

• W środę – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

• W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin, w ramach „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.

• W przyszłą też niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież studiującą i pracującą. Dzień później, w poniedziałek, o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie grupy „Młodzi Duchem”. Na oba spotkania zapraszamy wszystkich chętnych a nie tylko tych, którzy w nich dotychczas uczestniczyli.

• Bierzmowanych zapraszamy w tygodniu na nabożeństwa różańcowe.

• Bardzo prosimy o zamykanie bramek na cmentarzu, ze względu na niebezpieczeństwo wtargnięcia na cmentarz dzikich zwierząt.

• Ks. Marcin Olech, misjonarz z Boliwii, składa serdeczne podziękowanie za zebrane w ostatnia sobotę środki na misje w wysokości 4 760 zł i 50 euro.

• Zapraszamy na pielgrzymkę po Sanktuariach Podkarpacia w dniach 26 i 27 października (sobota i niedziela). Koszt 310 zł. Zapisy u ks. Piotra.