Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

22. Niedziela Zwykła, 1.09.2019r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W poniedziałek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego Zapraszamy na nią dzieci i młodzież ze szkół podstawowowych, rodziców i nauczycieli. Będziemy dziękować Bogu za czas wakacji i prosić o błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym. Młodzież ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

• We wtorek – wspomnienie św. Grzegorza, papieża i doktora Kościoła.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta przed pierwszym piątkiem miesiąca. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – spowiedź św., a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo pierwszopiątkowe. Zapraszamy szczególnie dzieci, dla których będzie to równocześnie spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

• W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, z racji pierwszej soboty miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W sobotę też od godz. 9.00 – wyjazd do chorych z Najśw. Sakramentem.

• W sobotę, 7 września, odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe do Medjugorje. W planie Msza św. o godz. 18.00 w intencji pielgrzymów i ich rodzin, a po Mszy św. - spotkanie w salce na plebanii. Serdecznie zapraszamy pielgrzymów na spotkanie i wspólną modlitwę.

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi kwestę na rzecz 10-letniego Szymonka, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe. oraz zanik mięśni.

• Wszystkie dzieci zapraszamy w niedziele na Mszę św. o godz. 10.00.

• Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza rodziny, osoby samotne, siostry zakonne oraz kapłanów do wzięcia udziału w 27. Pielgrzymce Rodzin do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się ona 8 września. Rozpoczęcie tradycyjnie Drogą Krzyżową o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 11.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem abp. Marka Jędraszewskiego.

• Zapraszamy na Pielgrzymkę po Sanktuariach Podkarpacia w dniach 26 i 27 października. W programie Dębowiec, Sanok, Leżajsk, Komańcza i Łańcut. Plan i zapisy u ks. Piotra.

• Zapisy na Pielgrzymkę do Włoch odbędą 8 września. Przy zapisie prosimy podać dane osobowe, adres i pesel oraz zaliczkę 500 zł. Informacje i plan u ks. Piotra.

• Lista na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej została zamknięta. W związku z dużym zainteresowaniem informujemy ze w przyszłości zostanie zorganizowana taka pielgrzymka tylko z naszej parafii. Osoby zgłoszone proszone są o kontakt z ks. Piotrem.

• Radny Miasta Krakowa Marek Sobieraj oraz Radni Dzielnicy VIII Dębniki Sławomir Siekacz i Mariusz Brągiel zapraszają w dniu 4 września o godzinie 19.00 do Klubu Skotniki przy ul. Batalionów Chłopskich 6 gdzie odbędzie się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu w Skotnikach. Na spotkaniu chcemy poruszyć temat budowy monitoringu, bezpieczeństwa na osiedlu w obliczu częstych zuchwałych kradzieży z włamaniem, a także kwestie dotyczące prób wyłudzeń na starszych osobach. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Policji, Straży Miejskiej.

• Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy szczęśliwego i owocnego nowego roku szkolnego. Szczęść Boże!