Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Wniebowstąpienie Pańskie, 2.06.2019r.

• Dzisiaj po Mszach św. odbywa się przed kościołem kwesta na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, które prowadzi działalność na rzecz osób ciężko chorych, zwłaszcza na nowotwory, a także przewlekle chorych i starszych oraz na rzecz rodzin tych osób w czasie sprawowania nad nimi opieki i po ich śmierci. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

• W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

• Poniedziałkowe spotkanie „Młodych Duchem”, ze względu na badania medyczne ks. Pawła, zostaje odwołane.

• We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów klas VII, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Uczniowie proszeni są o zabranie indeksów z praktykami religijnymi za ten rok przygotowania.

• W czwartek, od godz. 17.00 – Godzina święta przed pierwszym piątkiem. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek, pierwszy miesiąca – spowiedź św. od godz. 17.00.

• W sobotę – wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

• W przyszłą niedzielę – uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

• Jest już nowa księga intencji na 2020 r.

• Naszemu ks. neoprezbiterowi Dominikowi Kowyni serdecznie dziękujemy za ofiarowanie do kościoła pięknego białego ornatu, w którym odprawiamy dzisiaj Msze św. Będzie on piękną pamiątką Prymicji ks. Dominika, które przeżywaliśmy tydzień temu.

• Chętni do nabycia filmu lub zdjęć z Mszy św. Prymicyjnej, proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii.

• W dalszym ciągu Szkoła Podstawowa w Skotnikach prosi o głosy na podwórko marzeń. Głosować można codziennie. Informacje znajdują się na plakacie. Szkoła jest na 12 miejscu, a tylko 5 pierwszych miejsc wygrywa.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.