3. Wielkanocy, 5.05.2019r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• W poniedziałek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Młodych Duchem.

• W środę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

• W środę też na Mszy św. o godz. 18.00 dzieci z klas III będą miały odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, a po Mszy św. będzie dla nich próba ustawienia. Dzieci proszone są o zabranie świec chrzcielnych.

• W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 rozpocznie się tradycyjna procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę.

• W przyszłą też niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.30, będziemy przeżywać w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy, aby parafianie nie związani z nią przyszli na Mszę św. o innej godzinie.

• Spowiedź św. i nabożeństwo pokutne dla dzieci pierwszokomunijnych oraz dla ich rodzin odbędzie się w sobotę od godz. 9.00.

• Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa majowe, odprawiane przez cały maj o godz. 17.30.