Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

5. Niedziela Wielkiego Postu, 7.04.2019r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• Dzisiaj też o godz. 17.00 – kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci - na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież - na godz. 17.15.

• W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy z Najśw. Sakramentem chorych. Chętnych do przyjęcia Pana Jezusa prosimy zgłaszać w zakrystii.

• Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w sobotę o 10.30, w salce na plebanii.

• Przyszła niedziela, to „Niedziela Palmowa”, rozpoczynająca Wielki Tydzień. Poświęcenie palm będzie na każdej Mszy św., a uroczyste poświęcenie odbędzie się na Mszy św. o godz. 10.00, które tradycyjnie rozpocznie się przed kościołem. Po Mszy św. natomiast odbędzie się przed kościołem konkurs z nagrodami palm w dwóch kategoriach – palma najładniejsza i najwyższa.

• Po Mszy św. przy głównym wyjściu z kościoła, u sióstr pracujących w naszej parafii, można nabyć piękne kartki świąteczne, a w zakrystii – baranki wielkanocne „Caritas”. Dochód z nich jest przeznaczony dla dzieci z najbiedniejszych rodzin naszej archidiecezji.

• Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki, znajdującej się pod chórem. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

• W dalszym ciągu zachęcamy do złożenia jałmużny postnej dla dzieci z Domu Dziecka przy ul. Piekarskiej. W oznaczonych sklepach na terenie naszej parafii, do specjalnych koszy można złożyć zakupione artykuły spożywcze o długim terminie przydatności, słodycze i środki chemiczne.