Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

4. Niedziela Zwykła, 3.02.2019r.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci, przygotowującymi się do I Komunii Św.

• Zapraszamy na spotkanie grupy „Młodzi Duchem”, które odbędzie się w poniedziałek, 4 lutego, o godz. 19.00 w salce na plebanii.

• We wtorek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

• W środę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

• W piątek o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W tym tygodniu odbędą się spotkania dla przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: we wtorek dla klas VII, w środę dla klas VIII, a w czwartek dla klas III gimnazjum. Spotkania odbędą się o godz. 18.30 w salce katechetycznej na plebanii.

• Siostrze Apolonii z okazji Imienin życzymy zdrowia, wielu radości i wszelkich potrzebnych łask Bożych w życiu osobistym i wiernym wypełnianiu powołania zakonnego dla dobra wspólnoty zakonnej i naszej parafii. Szczęść Boże!

• Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcia, rozmowy, poczęstunki i złożone ofiary. Przepraszamy za niezgodny z zapowiedzią przebieg kolędy. Zgodnie z dekretem naszego biskupa z ofiar kolędowych ¼ przeznaczona jest na potrzeby naszej archidiecezji, z których utrzymywane są ośrodki pomocy społecznej oraz kuchnie dla bezdomnych i ubogich rodzin. Część z ofiar jest przeznaczona na utrzymanie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Seminarium Duchownego, Bratnią Pomoc dla księży chorych i w podeszłym wieku, intencje dla polskich misjonarzy oraz fundusz dekanalny. Dziękujemy także za ofiary złożone dla ministrantów i lektorów. Każdy z kapłanów odprawi Mszę św. w intencji odwiedzonch po kolędzie.

 

• W ostatnim tygodniu odeszły od nas do wieczności śp. Agnieszka Kwaśniewska, lat 93 oraz Maria Mystkowska, lat 87. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.