Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6.01.2019r.

• Dzisiaj – uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) i pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach św. będzie poświęcenie kredy, kadzidła i mirry. Składka będzie przeznaczona na misje.

• Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się na plebanii spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej, Róż Różańcowych, Grupy Modlitewnej i Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy.

• Rada Dzielnicy VIII Dębniki informuje, że Prezydent Miasta Krakowa wydłużył termin składania wniosków do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa. Wnioski należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 kwietnia 2019 r.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Helena Hoborowicz, lat 89 oraz Ignacy Zaczyński, lat 81. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.