Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 25.11.2018r.

• Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Przyszła niedziela, to już 1. Niedziela Adwentu. Po Mszy św. o godz. 11.30 – wystawienie Najśw. Sakramentu, litania do Najśw. Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej. Serdecznie zapraszamy.

• W piątek – święto św. Andrzeja, apostoła; o godz. 19.30 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, a o 10.30 – zbiórka ministrantów.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

• Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie Grupy „Młodzi Duchem”, które odbędzie się w poniedziałek, 3 grudnia o godz. 19.00 w salce na plebanii.

• Wyjątkowo, ze względu na Formację Stałą ks. Pawła, grudniowy wyjazd do chorych z Panem Jezusem będzie przed Świętami Bożego Narodzenia. Dokładny termin zostanie podany później.

• W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności śp. Franciszek Chmiel. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.