Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

32. Niedziela Zwykła, 11.11.2018r.

• Dzisiaj obchodzimy uroczyście 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Dziękując Bogu za ten wspaniały dar i polecając Bogu wszystkich, którzy o tę niepodległość walczyli, módlmy się o pomyślny rozwój naszej Ojczyzny.

• W tą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii Św., a o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i męczennika.

• W poniedziałek Mszę św. o godz. 18.00 odprawią kapłani z rocznika seminaryjnego naszego wikariusza ks. Pawła, wyświęceni w 2011 r. Będą w tym dniu mieć swój zjazd w naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św. wszystkich parafian.

• We wtorek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

• W piątek o godz. 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; o godz. 10.30 odbędzie się na plebanii zbiórka ministrantów.

• W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w całym Kościele II Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji będą zbierane ofiary do puszki dla potrzebujących oraz na pokrycie kosztów organizacji święta ubogich.

• W przyszłą też niedzielę – składka inwestycyjna.