31. Niedziela Zwykła, 4.11.2018r.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele.

• W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się na plebanii spotkanie grupy „Młodzi Duchem”.

• W piątek o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej w salce na plebanii.

• W sobotę – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; o godz. 10.30 – zbiórka ministrantów w salce na plebanii.

• W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Marcina z Tors, biskupa i Narodowe Święto Niepodległości.

• W przyszłą też niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, przygotowujących się do I Komunii Św.

• Dom Kultury w Skotnikach serdecznie zaprasza na koncert z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości, pt. „Spotkanie z Piłsudskim”, który odbędzie się 10 listopada (sobota), o godz. 16.00.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Zofia Łachwa, lat 90 oraz śp. Jerzy Kołodziejczyk, lat 60. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.