Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 

29. Niedziela Zwykła, 21.10.2018r.

• W tą niedzielę we wszystkich kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych.

• Dzisiaj też są zbierane ofiary do puszki na stypendia dla zdolnych, młodych Polaków, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, w ramach Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Puszka znajduje się przy głównym wyjściu z kościoła.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

• Ksiądz Kustosz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza naszą parafię do wspólnego przeżywania Eucharystii w dniu 22 października (poniedziałek), o godz. 8.00, w ramach obchodów 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

• W przyszłą niedzielę - przesunięcie czasu z letniego na zimowy. Wskazówki zegara przesuwamy o godzinę do tyłu.

• W przyszłą też niedzielę, 28.10 o godz. 10.00 dzieci z naszej parafii wezmą udział w orszaku świętych. Na tej Mszy św. dzieci będą przebrane za świętych i uroczyście wejdą do kościoła ukazując piękno i radość świętych.

• Przyjmujemy na wypominki za zmarłych przed lub po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii, w godzinach urzędowania. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku z prasą katolicką i w zakrystii.

• Rodzice Oskara dziękują wszystkim za złożone na jego leczenie ofiary podczas kwesty w ostatnią niedzielę. Zebrano 3308 zł.

• Organizowana jest pielgrzymka do Chorwacji i Medjugorije od 6 do 13.07.2019 r. Koszt 1250 zl za 8 dni. Więcej informacji szczegółowych u ks. Piotra.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.