Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

28. Niedziela Zwykła, 14.10.2018r.

• W tą niedzielę po Mszach św. odbędzie się przed kościołem kwesta do puszek na rzecz naszego parafianina 9-letniego Oskara na zakup dla niego sprzętu medycznego i lekarstw do leczenia cukrzycy typu pierwszego. Bóg zapłać za każdą ofiarę!

• W poniedziałek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.

• We wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

• W środę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

• W czwartek – święto św. Łukasza, ewangelisty.

• W piątek o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera; o godz. 10.30 -zbiórka ministrantów.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• W przyszłą też niedzielę będą zbierane ofiary do puszki na stypendia dla zdolnych, młodych Polaków, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, w ramach Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

• Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na nabożeństwa Różańcowe, odprawiane przez cały październik o godz. 17.30.

• Przyjmujemy na wypominki za zmarłych przed lub po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii, w godzinach urzędowania. Ofiarowane Msze św., modlitwa i uzyskane przez nas odpusty niosą skuteczną pomoc w osiągnięciu przez naszych zmarłych pełni szczęścia wiecznego. Za zmarłych wypominanych będziemy się modlić podczas nieszporów z procesją na cmentarz w Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 15.00, przed Mszami św. w Dzień Zaduszny, w listopadzie na nabożeństwach wypominkowych, odprawianych w niedziele o godz. 17.30. Modlimy się też za nich w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.30, a w Dzień Zaduszny, 2 listopada, zostanie za nich odprawiona wspólna Msza św. o godz. 18.00. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku z prasą katolicką i w zakrystii.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

• Rada i Zarząd Dzielnicy VIII Dębniki zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące inwestycji pn.: „Rozbudowa ul. Kozienickiej w Krakowie na odcinku od ul. Skotnickiej do ul. Starzyńskiego/Szerokie Łąki”, które odbędzie się 18 października 2018 r. o godz. 18.00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Krakowie, przy ul. Skotnickiej 86.

 

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Franciszek Żmuda, lat 86. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.