Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

27. Niedziela Zwykła, 7.10.2018r.

• Dzisiaj nasza parafia przeżywa uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki MB. Różańcowej. Suma odpustowa - o godz. 11.30, którą odprawi ks. Zygmunt Kostka, proboszcz Parafii św. Stanisława Kostki w Krakowie – Dębnikach.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii odbędzie się spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• We wtorek – święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

• W sobotę – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

• W przyszła niedzielę po Mszach św. odbędzie się przed kościołem kwesta do puszek na rzecz naszego parafianina, 9-letniego Oskara na zakup dla niego sprzętu medycznego i lekarstw do leczenia cukrzycy typu pierwszego.

• Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci na nabożeństwa Różańcowe, odprawiane przez cały październik o godz. 17.30.

• Rodzinom: Pstusiów, Raciborów i Janasów dziękujemy za wykoszenie trawy przed kościołem i przy plebanii.

• Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” oraz babcia Karolinki składają serdeczne podziękowanie wszystkim wiernym, którzy wsparli jej leczenie podczas kwesty w ostatnią niedzielę. Zebrano 1482 zł.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Obok prasy są też do zabrania informatory o naszym kościele i parafii oraz pocztówki z fotografiami naszego kościoła i figury ołtarzowej Matki Bożej Różańcowej.

 

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Maria Garlacz, lat 81. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.