13. Niedziela Zwykła, 1.07.2018r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• We wtorek – święto św. Tomasza, apostoła.

• W środę – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie.

• W czwartek – pierwszy miesiąca, od godz. 17.00 – Godzina święta. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu.

• W piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. będzie od godz. 17.00.

• W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe, a od godz. 9.00 ks. Paweł uda się z Najśw. Sakramentem do chorych.

• W ostatnim tygodniu zostały wykonane okapy zabezpieczające gzymsy zewnętrznych przypór kościoła.

• Przez czas wakacji, w lipcu i sierpniu, kancelaria w czwartki rano– nieczynna.