Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

11. Niedziela Zwykła, 17.06.2018r.

• W tą niedzielę nasza parafia przeżywa wizytację ks. biskupa Damiana Muskusa. Po Mszy św. o godz. 8.00, ks. biskup będzie udzielał indywidualnego błogosławieństwa oraz pragnie spotkać się w kościele z przyparafialnymi grupami dorosłych, czyli: Radą Parafialną, Różami Różańcowymi, Grupą Modlitewną, Kołem Przyjaciół Radia Maryja, z Grupą „Młodzi Duchem”, oraz z Grupą Studencką i Młodzieży Pracującej. O godz. 10.00 zostanie odprawiona Msza św. dla dzieci. Po niej ks. biskup udzieli indywidualnego błogosławieństwa oraz pragnie spotkać się w kościele z przyparafialnymi grupami dziecięcymi, czyli; ministrantami, lektorami, scholą oraz Grupą Apostolską. O godz. 11.30 ks. biskup odprawi Mszę św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas III gimnazjum, a po obiedzie odwiedzi Dom Zakonny Sióstr Duszy Chrystusowej. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w Mszach św. i spotkaniach z ks. biskupem, zwłaszcza członków grup przyparafialnych.

• Dzisiaj składka inwestycyjna. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

• W poniedziałek, 19 czerwca o godz. 9.00, ks. biskup spotka się z dyrekcją, nauczycielami i uczniami w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Skotnikach.

• W czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

• W piątek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkoły podstawowej, a dla młodzieży o godz. 18.00.

• W przyszłą niedzielę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.