Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

9. Niedziela Zwykła, 3.06.2018r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej.

• Jutro o godz. 19.00 odbędzie się w salce na plebanii spotkanie Grupy „Młodzi Duchem”.

• We wtorek o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla uczniów klas VII, a w środę dla klas II gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Uczniowie proszeni są o zabranie indeksów z praktykami religijnymi.

• W czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała i pierwszy czwartek miesiąca; od godz. 17.00 – godzina święta.

• W czwartek też, o godz. 18.30 odbędzie się w kościele próba ustawienia dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum, którzy przyjmą ten sakrament 17 czerwca br., na Mszy św. o godz. 11.30, w ramach wizytacji naszej parafii przez bp. Damiana Muskusa.

• W piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.

• Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci do udziału w procesjach Eucharystycznych wokół kościoła, codziennie do czwartku włącznie, po Mszach św. o godz. 18.00, w ramach oktawy Bożego Ciała.

• Po Mszy św. jest do nabycia prasa katolicka.

• Bardzo prosimy, aby odpadów z cmentarza nie wyrzucać po drugiej stronie cmentarza, na pobocze za ulicą Szymonowica, ale do specjalnie do tego przeznaczonego kontenera, znajdującego się w boksie przy parkingu.