Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 20.05.2018r.

• Dzisiaj dzieci z klas IV na Mszy św. o godz. 11.30 przeżywają rocznicę I Komunii Św.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej.

• W poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła.

• W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; o godz. 19.00 w salce na plebanii odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas III gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

• W piątek po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

• W sobotę też, o godz. 9.30 - spotkanie ministrantów, na które zapraszamy wszystkich chłopców po Pierwszej Komunii Świętej, którzy chcieliby służyć Panu Bogu przy ołtarzu, a o godz. 10.30 – spotkanie scholi. Zapraszamy nowe kandydatki, zwłaszcza z klas III.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

• Trwają przyjęcia do klas od I do VII w Katolickiej Szkole Podstawowej w Skawinie. Wybór szkoły podstawowej decyduje o przyszłości edukacyjnej, zawodowej i życiowej dziecka. W szkole tej ważne są zarówno wysokie osiągnięcia dydaktyczne, jak również wychowanie do wartości, w duchu miłości do Boga i Ojczyzny. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej szkoły.