Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

5. Niedziela Wielkanocna, 29.04.2018r.

• W poniedziałek o godz. 17.30 – rozpoczęcie Nabożeństw majowych. Zapraszamy do udziału w nich wszystkich a zwłaszcza dzieci. Przez wstawiennictwo Maryi, naszej Matki będziemy prosić Boga o łaski dla nas samych, naszych rodzin, Ojczyzny i całego Kościoła.

• W środę – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła.

• W czwartek – uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Jest to też pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 do 17.30 – Godzina św. przed pierwszym piątkiem. Zapraszamy do wspólnej adoracji Najśw. Sakramentu, prowadzonej przez Grupę modlitewną. Ze względu na uroczystość, kancelaria w czwartek - nieczynna.

• W piątek – wspomnienie św. Floriana męczennika, patrona Krakowa i pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 17.00 – spowiedź św. pierwszopiątkowa, a o godz. 18.00 Msza św., nabożeństwo pierwszopiątkowe i do Miłosierdzia Bożego.

• Arcybiskup Metropolita Krakowski udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych wszystkim wiernym przebywającym w granicach Archidiecezji Krakowskiej w piątek, dnia 4 maja 2018 roku. Wszystkich korzystających z tej dyspensy zachęca się do podjęcia innych form aktów pokutnych a zwłaszcza czynów miłosierdzia chrześcijańskiego.

• W sobotę - wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera i pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W sobotę też od godz. 9.00 - wyjazd do chorych. Chętnych, którzy jeszcze nie są zgłoszeni, prosimy zgłosic do ks. Pawła.

• Już dzisiaj zapraszamy na spotkanie grupy „Młodzi Duchem”, które odbędzie się w poniedziałek ,7 maja o godz. 19.00 na plebanii.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

• Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy sukcesów w zbliżającym się egzaminie dojrzałości oraz dostania się na wymarzony kierunek studiów. Niech Duch Święty wspiera was swymi łaskami!

 

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Mieczysław Musiał, lat 83. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.