4. Niedziela Wielkanocna, 22.04.2018r.

• W tą niedzielę o godz. 16:30 odbędzie się na plebanii spotkanie Rady Parafialnej.

• Dzisiaj też po Mszy św. wieczornej, w salce na plebanii odbędzie się spotkanie studentów i młodzieży pracującej. Serdecznie zapraszamy.

• W poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

• W środę – święto św. Marka, Ewangelisty.

• W piątek po Mszy św. wieczornej – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• Już dzisiaj informujemy, że tegoroczna procesja Bożego Ciała, w dniu 31 maja, przejdzie od kościoła ul. Skotnicką, ul. Brücknera, Dobrowolskiego, Batalionów Chłopskich i dalej ul. Skotnicką do kościoła. Rodziny, które mogłyby wykonać cztery ołtarze na trasie procesji, prosimy o zgłoszenie się do ks. proboszcza.

• Bardzo prosimy rodziców, stojących z dziećmi na Mszy św. na zewnątrz kościoła, aby ich pociechy nie wyrzucały kamyków z pasa przy ogrodzeniu na drogę dojazdową, ponieważ ludzie skarżą się, że trudno się po takiej posypanej drodze przechodzi. Poza tym pas ten jest skrapiany środkami chwastobójczymi i branie do ręki kamyków może być niebezpieczne dla zdrowia dzieci.

• PRÓBY PRZED I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ

Klasy 3A i 3B:

23, 25 kwietnia (poniedziałek, środa) – godzina 17:00;

7, 9 maja (poniedziałek, środa) – godzina 16:40

oraz 11 maja, piątek - godzina 16:00 (generalna!)

Klasy 3C i 3D:

24, 26 kwietnia (wtorek, czwartek) - godzina 17:00;

8, 10 maja (wtorek, czwartek) - godzina 16:40

oraz 11 maja (piątek) - godzina 16:45 (generalna!).

Dziewczynki wyznaczone do psalmu - w dodatkowych godzinach ustalonych z Siostrą Aliną, organistką.

Próba spowiedzi w kościele 28 kwietnia (sobota):

3A - godzina 9:00;

3B - godzina 9:20;