6. Niedziela Zwykła, 11.02.2018r.

• W tą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla studentów i młodzieży pracującej. Serdecznie zapraszamy.

• Dzisiaj, w poniedziałek i we wtorek od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, w ramach 40-godzinnego nabożeństwa, przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.

• W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W dniu tym obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• Od Środy Popielcowej rozpoczyna się w naszej archidiecezji okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej, który potrwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej (w tym roku 27 maja).

• W piątek zapraszamy na pierwsze Drogi Krzyżowe: dzieci - na godz. 16.30, dorosłych i młodzież - na godz. 17.15.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• W przyszłą też niedzielę o godz. 17.00 – pierwsze w tegorocznym Wielkim Poście Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

• Nauczycielom, młodzieży i dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych i wspaniałego, radosnego wypoczynku.