2. Niedziela Zwykła, 14.01.2018r.

• Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się na plebanii tradycyjny „Opłatek” dla: Rady Parafialnej, Róż Różańcowych, Grupy Modlitewnej i Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy!

• Dzisiaj też o godz. 17.00 odbędą się w naszym kościele „Jasełka”, w wykonaniu klasy 2b ze Szkoły Podstawowej w Skotnikach oraz kolędowanie z naszą scholą parafialną. Również serdecznie wszystkich zapraszamy!

• W środę – wspomnienie św. Antoniego, opata.

• W czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• Nasz arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza wszystkich na koncert najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, w wykonaniu polskich artystów – Betlejem w Polsce, który odbędzie się 19 stycznia w krakowskiej Tauron Arenie.

• W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Andrzej Borowy, lat 69 oraz śp. Teodor Torba, lat 84. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.