Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Niedziela Chrztu Pańskiego, 7.01.2018r.

• Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy w całym Kościele uroczysty obchód okresu Narodzenia Pańskiego, tradycyjnie przedłużonego w Kościele Polskim do 2 lutego, czyli Matki Bożej Gromnicznej.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.

• W przyszła niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się na plebanii tradycyjny „Opłatek” dla: Rady Parafialnej, Róż Różańcowych, Grupy Modlitewnej i Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy!

• W przyszłą też niedzielę o godz. 17.00 odbędą się w naszym kościele „Jasełka”, w wykonaniu klasy 2b ze Szkoły Podstawowej w Skotnikach oraz kolędowanie z naszą scholą parafialną. Również serdecznie wszystkich zapraszamy!

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

 

INFORMACJA

Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski

w sprawie pomocy dla Aleppo

 

 

W niedzielę 7 stycznia 2018 r. o godzinie 20.00 w Drugim Programie Telewizji Polskiej transmitowany będzie na żywo Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” w wykonaniu Polskiej opery Królewskiej. Organizatorami inicjatywy są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Telewizja Polska i Caritas Polska.

Podczas trwania koncertu prowadzona będzie zbiórka smsowa na rzecz ofiar wojny w Syrii i mieszkańców zniszczonego miasta Aleppo. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej szlachetnej inicjatywie. Każdy z nas może się do niej przyłączyć, wysyłając smsy w trakcie transmisji koncertu. Dochód trafi na konto Caritas Polska.