Niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego, 31.12.2017r.

• W poniedziałek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Składka będzie przeznaczona na Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

• We wtorek– wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

• W czwartek, pierwszy miesiąca, od godz. 17.30 – Godzina święta przed pierwszym piątkiem miesiąca.

• W piątek, pierwszy miesiąca – spowiedź św. od godz. 17.30.

• W sobotę – uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym. Po Mszach św. będzie poświęcenie kredy, kadzidła i mirry. Składka będzie przeznaczona na misje.

• W sobotę też, z racji pierwszej soboty miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 – Różaniec wynagradzający prowadzony przez Róże Różańcowe.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.

• W zakrystii u Sióstr pracujących w naszej parafii jest do nabycia kadzidło, kreda i mirra przed uroczystością Objawienia Pańskiego, 6 stycznia.

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Ewa Jagocha, lat 60. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.