Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, 26.11.2017r.

• Dzisiaj o godz. 17.30 – nabożeństwo wypominkowe za zmarłych, wypominanych w naszym kościele.

• W czwartek – święto św. Andrzeja, Apostoła.

• W piątek, pierwszy miesiąca, spowiedź św. od godz. 17.00, a po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę po Mszy św. porannej – Różaniec wynagradzający z racji pierwszej soboty miesiaca, prowadzony przez Róże Różańcowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

• W przyszłą niedzielę będziemy już przeżywać 1. Niedzielę Adwentu; po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców, a po Mszy św. wieczornej – spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• Juz dzisiaj zapraszamy na spotkanie Młodych Duchem w poniedziałek, 4 grudnia o godz. 19.00.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

• Od przyszłej niedzieli, pod chórem, u Sióstr zakonnych pracujących w naszej parafii, będą do nabycia poświęcone opłatki na stół wigilijny, kartki świąteczne z życzeniami oraz lampiony dla dzieci na Roraty. Równocześnie informujemy, że parafia nie upoważniła nikogo do roznoszenia opłatków czy kartek świątecznych po domach.

• Od jakiegoś czasu trwa w Krakowie wielka akcja pod nazwą TATAmaRAKA, której celem jest pomoc choremu na ostrą białaczkę szpikową Robertowi Szlękowi z Tyńca oraz innym chorym, czekającym na przeszczep szpiku. W związku z tym zwracamy się do wszystkich o włączenie się w akcję „Ślinienie patyczków”. W dniach 2 i 3 grudnia w centrach handlowych: Serenada, Bonarka, Zakopianka oraz Forum Przestrzenie przy Rondzie Grunwaldzkim będą umieszczone stanowiska wolontariuszy, którzy będą dokonywać rejestracji. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach w przedsionku kościoła i w gablocie przed kościołem.

 

• W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Bronisława Wcisło, lat 90. Pomódlmy się o jej wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.