29. Niedziela Zwykła, 22.10.2017r.

• Dzisiaj po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Studenckiej i Młodzieży Pracującej. Serdecznie zapraszamy.

• Od jutra, w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

• Ks. arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na Mszę św. dziękczynną za 6-letnią posługę w naszej archidiecezji ks. bp. Grzegorza Rysia, który został mianowany przez papieża Franciszka arcybiskupem Archidiecezji Łódzkiej. Będzie ona sprawowana we wtorek, 24 października o godz. 18.30 w bazylice mariackiej w Krakowie.

• W piątek po Mszy św. wieczornej - spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W sobotę – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza; o godz. 10.00 odbędzie się zbiórka ministrantów i kandydatów.

• W przyszłą niedzielę zmiana czasu z letniego na zimowy.

• Przyjmujemy na wypominki za zmarłych przed lub po Mszach św. w zakrystii oraz w kancelarii, w godzinach urzędowania. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku z prasą katolicką i w zakrystii.

• W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp. Kazimierz Buła, lat 87. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.