Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

18. Niedziela Zwykła, 6.08.2017r.

• Dzisiaj mamy pierwszą niedzielę miesiąca. Po Mszach św. będzie wystawienie i adoracja Najśw. Sakramentu.

• We wtorek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera. Jest to dzień Imienin naszego kleryka Dominika Kowyni. Z tej okazji życzymy mu zdrowia, wielu radości i wszelkich łask Bożych w dobrym przygotowaniu do kapłaństwa.

• W środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy.

• W czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

• W piątek – wspomnienie św. Klary, dziewicy.

• Rodzinom: Pstusiów, Raciborów i Janasów serdecznie dziękujemy za wykoszenie trawy przy kościele i plebanii.

• Po Mszy św. zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

• W ostatni wtorek nad ranem, w 83 roku życia i 60 roku kapłaństwa, odszedł od nas do wieczności śp. ks. prałat Józef Brzeźniak. Jego pogrzeb odbył się w czwartek. Został pochowany na naszym cmentarzu parafialnym, w grobowcu dla zmarłych księży, pracujących w tutejszej parafii. Przeżył w Skotnikach 43 lata, w tym jak proboszcz 35 lat. Wszystkim, którzy wzięli udział w Jego pogrzebie składamy serdeczne Bóg zapłać. Pomódlmy się o jego wieczne zbawienie: „Wieczny odpoczynek...”.