Fotogaleria
Odwiedziło nas:
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

1. Niedziela Wielkiego Postu, 10.03.2019r.

• Dzisiaj o godz. 17.00 – kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po Mszy św. wieczornej – spotkanie studentów i młodzieży pracującej.

• W piątek zapraszamy na Drogi Krzyżowe: dzieci - na godz. 16.30, a dorosłych i młodzież - na godz. 17.15.

• Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami.

• W czwartek, 14 marca o godz. 18.30, odbędzie się w kościele spotkanie dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III klas gimnazjum, przed przyjęciem sakramentu bierzmowania, którego udzieli ks. bp. Jan Zając, 25 kwietnia, na Mszy św. o godz. 18.00.

• W piętek o godz. 19.00 – spotkanie Grupy Apostolskiej.

• W przyszłą niedzielę – składka inwestycyjna.

• Już dzisiaj informujemy, że tegoroczne rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w naszej parafii od 21 do 24 marca.

• Po Mszy św. przy głównym wyjściu z kościoła, u sióstr pracujących w naszej parafii, można nabyć piękne kartki świąteczne.

• Klub Rodziców Skotniki prosi mieszkańców naszej dzielnicy o złożenie podpisu na wniosku o remont placu zabaw, zlokalizowanego przy Zespole Szkół Szkolno – Przedszkolnego nr 23 w Skotnikach. Przedstawiciel rodziców będzie zbierał podpisy po Mszy św. o godz. 8.00 w zakrystii, a po Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 – przed głównym wyjściem z kościoła. Wniosek z podpisami zostanie przedłożony Radnym, w poniedziałek, 11 marca.